Ferplast

SSS

01

Ürün Hakkında

Jet serimiz kediler ve yavru ve küçük ırk köpekler için taşıma çantamızdır. 2 boyu bulunmaktadır. Sağlam, çizilmez plastikten üretilmiştir. Pratik ve hafif bir taşıma çantasıdır.

Atlas serimiz ise elde taşıma, araç içi ve tekerlekli taşıma çantası olmak üzere geniş bir ürün yelpazesini ifade eden bir ürün serimizdir.

Kedi dostlarımızın kaçma riski daha yüksek olduğu için kapalı modellerimizden kullanılmasını öneririz

Ferplast Vega Şelale, kedinize veya köpeğinize su içme alışkanlığı kazanmasını sağlayacak bir üründür. Devamlı su hareketi sağlayarak bakteri gelişiminin de önüne geçen şelalemiz suyun daha uzun süre taze kalmasına yardımcı olur. 2 litre su kapasitesiyle uzun süre taze su sağlar.

Su içme alanı oldukça geniş olduğundan, aynı anda birden fazla kedi veya köpeğiniz rahatlıkla su içebilir. Hem su akışını hem de miktarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Böylece, sevimli dostlarınızın su ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için mükemmel bir denge sağlayabilirsiniz.

Tüm Ferplast taşıma çantaları güvenli bir uçak, tren, gemi, vb yolculuk geçirebilmeniz için uygundur.Ek olarak Atlas 40/50/60/70 Professional ve Clipper 6/7 serileri IATA evcil hayvan taşıma regülasyonlarına uygun olarak geliştirilmiştir.

Ürün faturası mevcut ise ve son 2 yıl içinde satın aldıysanız, garanti kapsamında ücretsiz teminini sağlayabiliriz.

02

Satın Alma ve Fiyat

Ürünlerimizi veteriner klinikleri, pet shop’lar ve e-ticaret sitelerinde bulabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için veteriner hekiminize veya bölgenizde bulunan pet-shop’lara danışabilir, e-ticaret sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

03

En Sık Sorulan Sorular

Aldığınız Ferplast markalı ürün ile ilgili yardım ihtiyacınız duyarsa aşağıdaki iletişim bilgilerimizden mail veya telefon yolu ile bize ulaşabilirsiniz
Ahşap kulübelerimiz ve diğer ahşap malzemeden oluşan tüm ürünlerimiz tamamı ‘’FSC’’ sertifikası bulunan endüstriyel amaçlı üretilen ağaçlardan oluşturulmaktadır.
Tüm ürünlerimizde garanti süresi 2 yıldır. Ürünlerimize güveniyoruz ve üretim kaynaklı bir sorun oluştuğu takdirde anında değişim garantisi sunuyoruz.
Evet. Evcil hayvanınızın deri altına yerleştirilen çipi cihaza tanıtarak kullanabilir ayrıca üzerindeki tuşlar ile geçiş serbest özelliğini kullanarak tasmasız kullanabilirsiniz.
Gösterilecek alanları seçin. Diğerleri gizlenecek. Sırayı yeniden düzenlemek için sürükleyip bırakın.
  • Görsel
  • SKU
  • Reyting
  • Stok
  • Availability
  • Açıklama
  • İçerik
  • Ağırlık
  • Boyut
  • Ek Bilgi
Karşılaştırma çubuğunu gizlemek için dışarıya tıklayın
Karşılaştır